×
صفحه اصلی استان ها اعضا چندرسانه ای درباره ما تماس با ما
شوراها تحقق یک خواست اسلامی و تجلی اراده و حضور مردم برای امور جاری خود هستند مقام معظم رهبری مدظله العالی
در جهت رفع مشکلات زمین‌های واگذار شده بنیاد مسکن هنوز اقدامی صورت نگرفته است
عبداللهی رئیس شورای اسلامی شهر سلفچگان:

در جهت رفع مشکلات زمین‌های واگذار شده بنیاد مسکن هنوز اقدامی صورت نگرفته است

علی عبداللهی پارسا در بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای استان قم در خصوص برخی از مصوبات در شهر قنوات اظهار داشت: پس از بررسی مصوبات مربوط به سلفچگان متوجه شدیم بسیاری از مصوبات در حدود 99 درصد اجرایی نشده است.

شهریور 28، 1402

رئیس شورای اسلامی شهر سلفچگان:

نوسازی مدارس فرسوده و ساخت مدرسه جدید در اولویت مشکلات سلفچگان است/در جهت رفع مشکلات زمین‌های واگذار شده بنیاد مسکن هنوز اقدامی صورت نگرفته است

رئیس شورای اسلامی شهر سلفچگان گفت: جهت رفع مشکلات زمین‌های واگذار شده بنیاد مسکن هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

علی عبداللهی پارسا در بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای استان قم در خصوص برخی از مصوبات در شهر قنوات اظهار داشت: پس از بررسی مصوبات مربوط به سلفچگان متوجه شدیم بسیاری از مصوبات در حدود 99 درصد اجرایی نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر سلفچگان افزود: اخیرا بازدیدی از مدارس سلفچگان داشتیم که تعداد زیادی از این مدارس فرسوده بودند، در این راستا نوسازی مدارس فرسوده و ساخت مدرسه جدید در اولویت مشکلات سلفچگان است.

وی بیان کرد:از طریق خیرین اقداماتی شد و نیازمند همراهی مجمع خیرین و نوسازی مدارس در جهت بازسازی مدارس فرسوده و احداث فضاهای جدید هستیم.

عبداللهی پارسا عنوان کرد:برخی از طرح‌ها و مصوبات در سلفچگان نیازی به بودجه و اعتبار نداشت اما هنوز بلاتکلیف است و در این باره اراده‌ مسئولان باید راهگشا باشد.

وی خاطرنشان کرد:یکی دیگر از این مطالبات ساماندهی پسماند مسکن مهر بوده است که عملیاتی نشده است و هیچ یک به نتیجه نرسیده است.

رئیس شورای اسلامی شهر سلفچگان گفت:تصمیمات خوبی در مورد اجرای برخی از پروژه‌ها صورت گرفته اما اجرایی نشده است، برای نمونه در جهت تامین آب بوستان‌‌های سلفچکان پروژه‌هایی بوده که عملیاتی نشده و از آب سرچشمه‌ها استفاده می‌کنیم.

وی افزود:الحاق ورودی بلوار خلیج فارس به شهر اتفاق نیفتاده است و موضوع واگذاری دو مسجد ولی عصر و امام خمینی نیز از طرح‌هایی است که به اعتبار نیاز ندارد و باید از طریق راهداری واگذار می‌شد.

عبداللهی پارسا بیان کرد:بخش عمده‌ای از ساخت و سازهای جدید نیاز به واگذاری زمین دولتی دارد که هنوز بخشی دریافت نشده و متولیان در جهت ایجاد انشعاب آب و برق و گاز برای مسکن زیر بار نمی‌روند.

وی عنوان کرد:در زمینه رفع مشکلات زمین‌های واگذار شده بنیاد مسکن نیز هنوز اقداماتی انجام نداده است، همچنین در جهت ایجاد ساختمان اداری و تامین بودجه برای طرح پایش تصویر شهر سلفچگان نیازمند همراهی مسئولان از جمله اعتبار تامین از معاونت استاندار هستیم.

ماشاءاله سعادتمند:

یکی از مهمترین اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی، مساله لزوم ایجاد شوراها در روستاها و شهرها و امورات مختلف است

باید آموزش ها پیش از آغاز دوره تصدی گری اعضای شورا انجام شود تا پس از این آموزش ها با دید باز تری بتوانند کار کنند. 

آذر 14، 1402
انتخابات هیئت رئیسه سومین سال دوره ششم:

سعادتمند به اتفاق آرا برای سومین سال پیاپی به عنوان رئیس شورای اسلامی استان قم انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان قم جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی استان قم سال سوم دوره ششم در تاریخ 1402/08/13 برگزار گردید

آبان 21، 1402
در بیست و پنجمین جلسه شورای اسلامی استان قم مطرح شد؛

نهضت ملی مسکن اولویت مسکن دولت است

امروز دغدغه هایی از سوی اعضا شورا مطرح است که این دغدغه سرچشمه از مطالبات مردم دارد و باید مسکن وعده داده شده هرچه سریعتر به دست مردم برسد تا بتوان هزینه مسکن در سبد خانوار را کاهش داد.

آبان 06، 1402
رئیس شورای اسلامی استان قم:

آتش نشانان دلاوران جان بر کف که در حال مجاهدت دائمی هستند

در حال حاضر تجهیزات سازمان آتش نشانی قم کافی نمی باشد که با توجه به هزینه های سنگین تامین تجهیزات باید با کمک دولت این تجهیزات به روز شوند

مهر 08، 1402
استاندار قم:

مسئولان و شوراها به طور جهادی درصدد احصا و حل مشکلات مردم باشند

بازدیدهای استانداری به بخش‌ها سرزده خواهد بود/ مسئولان و شوراها به طور جهادی درصدد احصا و حل مشکلات مردم باشند.

مهر 06، 1402